Суббота, 11.05.2024, 08:31
Приветствую Вас Гость | RSS Главная | Регистрация | Вход

 ROCK FORUM  IgalMax

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Rock Forum IgalMax » ALL FORUM » УКРАИНСКИЕ ПЕСНИ » Шедеври української музики - 6. Українське Бароко (2009) ((320 kbps))
Шедеври української музики - 6. Українське Бароко (2009)
boikovДата: Среда, 29.04.2020, 20:35 | Сообщение # 1
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 171
Репутация: 66
Статус: Оффлайн
Шедеври української музики - 6. Українське Бароко (2009) (320 kbps)



Виконавець: VA
Альбом: Шедеври української музики - 6. Українське Бароко
Рік випуску: 2009
Стиль: Folk
Формат: mp3
Якість: 320 kbps
Розмір архіву: 119,8 MB

Зміст:

01. Ніна Матвієнко, Ансамбль давньої музики Костянтина Чечені - Бистренькії річоньки
02. Надія Боянівська, Ансамбль давньої музики Костянтина Чечені - Ой ти, птичко жовтобоко (сл. Григорій Сковорода)
03. Ансамбль давньої музики Костянтина Чечені - Сюїта з рукописної збірки ХVII ст.
04. Ніна Матвієнко, Ансамбль давньої музики Костянтина Чечені - Ой біда, біда мні, чайці-небозі (сл. Іван Мазепа)
05. Надія Боянівська, Ансамбль давньої музики Костянтина Чечені - А у полі річка
06. Тарас Компаніченко - Дума («Всі покою щире прагнуть...»)
07. Ансамбль давньої музики Костянтина Чечені - Твір № 28 з рукописної збірки ХVII ст.
08. Ніна Матвієнко, Ансамбль давньої музики Костянтина Чечені - Ганусенько, коханая
09. Надія Боянівська, Ансамбль давньої музики Костянтина Чечені - Ой, перестань, мій наймильший, до мене ходити
10. Ніна Матвієнко, Ансамбль давньої музики Костянтина Чечені - Два брати милі сіно косили
11. Ансамбль давньої музики Костянтина Чечені - Твір № 33 з рукописної збірки ХVII ст.
12. Надія Боянівська, Ансамбль давньої музики Костянтина Чечені - Сизий голубочку
13. Тарас Компаніченко - Занехайте мене
14. Ніна Матвієнко, Ансамбль давньої музики Костянтина Чечені - Нещасная доля без милого жити
15. Тарас Компаніченко - Пийте, браття, попийте


Знайдено у мережі

Посилання на Мегу:

Доступно только для пользователей


НЕ БОГИ ГОРШКИ ОБЖИГАЮТ!
 
Rock Forum IgalMax » ALL FORUM » УКРАИНСКИЕ ПЕСНИ » Шедеври української музики - 6. Українське Бароко (2009) ((320 kbps))
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Кто не забыл посетить нас сегодня:
Copyright MyCorp © 2024